Sukcesy Szkoły od roku 2004

SUKCESY SZKOŁY - ROK SZKOLNY 2004/2005 - pobierz

SUKCESY SZKOŁY - ROK SZKOLNY 2005/2006 - pobierz

SUKCESY SZKOŁY - ROK SZKOLNY 2006/2007 - pobierz
SUKCESY SZKOŁY - ROK SZKOLNY 2007/2008 - pobierz

SUKCESY SZKOŁY - ROK SZKOLNY 2008/2009 - pobierz

SUKCESY SZKOŁY - ROK SZKOLNY 2009/2010 - pobierz

SUKCESY SZKOŁY - ROK SZKOLNY 2010/2011 - pobierz

SUKCESY SZKOŁY - ROK SZKOLNY 2011/2012 - pobierz

SUKCESY SZKOŁY - ROK SZKOLNY 2012/2013 - pobierz

SUKCESY SZKOŁY - ROK SZKOLNY 2013/2014 - pobierz

Rok szkolny 2014/2015

Wykaz uczniów, którym przyznano STYPENDIUM za wysokie wyniki w nauce i sukcesy w konkursach oraz za osiągnięcia sportowe i aktywność społeczną    pobierz

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I ICH NAUCZYCIELI  POBIERZ

Rok szkolny 2015/2016 

Wykaz uczniów, którym przyznano STYPENDIUM za wysokie wyniki w nauce i sukcesy w konkursach oraz za osiągnięcia sportowe i aktywność społeczną POBIERZ

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I ICH NAUCZYCIELI POBIERZ

 

FINALIŚCI I LAUREACI  KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

2000/2001
LAUREATKA
konkursu przedmiotowego z CHEMII
Justyna WYRWOŁ - nauczyciel opiekun, mgr inż. Aldona Socha
2001/2002
6 FINALISTÓW
3 FINALISTKI konkursu przedmiotowego z JĘZYKA POLSKIEGO:
- Elżbieta GOTFRYD - nauczyciel opiekun, mgr Joanna Bojczyk
- Edyta MOLIK - nauczyciel opiekun, mgr Joanna Bojczyk
- Aleksandra SZANTYR- nauczyciel opiekun, mgr Krzysztof Wójcik
2 FINALISTKI konkursu przedmiotowego z BIOLOGII
- Justyna WYRWOŁ – nauczyciel opiekun, mgr Janina Heczko – Sapota
- Justyna MOLIK– nauczyciel opiekun, mgr Janina Heczko – Sapota
FINALISTKA konkursu przedmiotowego z MATEMATYKI
Justyna WYRWOŁ – nauczyciel opiekun, mgr Danuta Mikina
2002/2003
LAUREATKA
konkursu przedmiotowego z CHEMII Aleksandra SZANTYR – nauczyciel opiekun, mgr Barbara KICA
2003/2004
LAUREATKA
konkursu przedmiotowego z HISTORII Joanna Uchańska – nauczyciel opiekun, mgr Izabela Leńdźwa
Posłanka X Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży Joanna Uchańska – nauczyciel opiekun, mgr Beata Duch
2004/2005
FINALISTKA
konkursu przedmiotowego z HISTORII Ewa TOBÓR – nauczyciel opiekun, mgr Beata Duch
2005/2006
4 FINALIŚCI

3 FINALISTÓW konkursu przedmiotowego z JĘZYKA POLSKIEGO
- Agnieszka ADAMEK - nauczyciel opiekun, mgr Aleksandra Pachulska
- Marcin KRZANOWICZ - nauczyciel opiekun, mgr Aleksandra Pachulska
- Jakub HAJDA - nauczyciel opiekun, mgr Krzysztof Wójcik
FINALISTKA konkursu przedmiotowego z HISTORII Ewa TOBÓR – nauczyciel opiekun, mgr Beata Duch
2 LAUREATKI konkursu przedmiotowego z BIOLOGII
Maria BLASZKOWSKA – nauczyciel opiekun, mgr Janina Heczko - Sapota
Ewa TOBÓR – nauczyciel opiekun, mgr Janina Heczko - Sapota

2006/2007
3 FINALIŚCI
FINALISTKA konkursu przedmiotowego z JĘZYKA POLSKIEGO Monika KUPIS - nauczyciel opiekun, mgr Krzysztof Wójcik
FINALISTKA konkursu przedmiotowego z HISTORII Magdalena DORNIK – nauczyciel opiekun, mgr Beata Duch
FINALISTA konkursu przedmiotowego z FIZYKI Tomasz KONRAD – nauczyciel opiekun, mgr Joanna Krakowiak
LAUREATKA konkursu przedmiotowego z BIOLOGII Magdalena DORNIK– nauczyciel opiekun, mgr Janina Heczko - Sapota
2007/2008
2 LAUREATÓW
LAUREAT konkursu przedmiotowego z JĘZYKA POLSKIEGO Paweł KLICA– nauczyciel opiekun, mgr Bogusława Klimczok
LAUREATKA konkursu przedmiotowego z JĘZYKA NIEMIECKIEGO Marta STEBNICKA– nauczyciel opiekun, mgr Mirosława Wojtas
Posłanka XIV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży Aleksandra KUKUŁA– nauczyciel opiekun, mgr Bogusława Klimczok oraz mgr Beata Duch
2008/2009
2 FINALISTKI
FINALISTKA konkursu przedmiotowego z BIOLOGII Magdalena GLANC – nauczyciel opiekun: mgr Janina Heczko - Sapota
FINALISTKA konkursu przedmiotowego z GEOGRAFII Barbara PLAZA– nauczyciel opiekun: mgr Izabela Leńdźwa
Posłanka XV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży Magdalena GLANC – nauczyciel opiekun: mgr Krzysztof Wójcik
2009/2010
FINALISTA
konkursu przedmiotowego z JĘZYKA NIEMIECKIEGO: Kevin STASICA – nauczyciel prowadzący: mgr Magdalena Horzela
2010/2011
FINALISTKA konkursu przedmiotowego z HISTORII - Weronika KAMIŃSKA - nauczyciel opiekun: mgr Katarzyna Markusik
3 LAUREATÓW
2 LAUREATKI konkursu przedmiotowego z BIOLOGII
Marta GOLUS i Marta JASIOK – nauczyciel opiekun: mgr Janina Heczko - Sapota
LAUREAT konkursu przedmiotowego z JĘZYKA ANGIELSKIEGO Mateusz PYKA - nauczyciel opiekun: mgr Agnieszka Jochlik

2011/2012
3 FINALISTÓW
Z JĘZYKA POLSKIEGO:  Karolina MOLIK  III a, Marlena SWATEK   III a,  Justyna KUCZKOWSKA   III d - nauczyciel: Aleksandra Pachulska
3 LAUREATÓW
Z MATEMATYKI: Justyna KUCZKOWSKA  III d - nauczyciel: Zbigniew Gut
Z BIOLOGII: Justyna KUCZKOWSKA  III d - nauczyciel: Janina Heczko - Sapota
Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO:  Victoria JARZĄBEK  II c; nauczyciel - Mirosława Wojtas; Marek MAMOT III b - nauczyciel: Barbara Szołtysik

2012/2013
3 FINALISTÓW

Z BIOLOGII: Krzysztof JASIOK kl. III d - nauczyciel prowadzący mgr Janina Heczko - Sapota
Z GEOGRAFII: Łukasz Ungier klasy II c - nauczyciel prowadzący mgr Izabela Leńdźwa
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO: Paulina ŚLĄZAK z klasy III e- nauczyciel prowadzący mgr Agnieszka Rudoll
3 LAUREATÓW
Z BIOLOGII: Krystyna GAWLEŃSKA z kl. III e Przewodnikiem naukowym uczennicy jest mgr Janina Heczko - Sapota
Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO:  Victoria JARZĄBEK z kl. IIIc  Przewodnikiem naukowym uczennicy jest mgr Magdalena Urzędniczok           
Z MATEMATYKI: MaciejCHOLEWA z kl. III b. Przewodnikiem naukowym ucznia jest mgr Janina Siwakowska
2013/2014
1 FINALISTA
Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO: Sebastian WOJTAS z kl. IIIa. Przewodnikiem naukowym ucznia jest mgr Mirosława Wojtas
1 LAUREAT
Z GEOGRAFII: Łukasz UNGIER z klasy III c - Przewodnikiem naukowym ucznia jest mgr Izabela Leńdźwa

2014/2015
1 LAUREAT
Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO: KRZYSZTOF ŚMIGIERA z klasy III d - Przewodnikiem naukowym ucznia jest mgr Mirosława Wojtas

Katarzyna Bielecka i Bartosz Niewiadomski Posłami XXI kadencji Sejmu Dzieci i Młodzieży

2015/2016
1 FINALISTKA
Z JĘZYKA POLSKIEGO: Agnieszka POTEMPA z kl. III a. Przewodnikiem humanistycznym uczennicy jest mgr Joanna Bojczyk



UCZNIOWIE - LAUREACI NAGRODY BURMISTRZA MIASTA RADZIONKOWA
oraz NAUCZYCIELE - LAUREACI NAGRODY BURMISTRZA MIASTA RADZIONKOWA, ŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY i MINISTRA OŚWIATY

Rok szk. 1999/2000
Nagrodę Burmistrza otrzymali  Nauczyciele: mgr Weronika Sitarz, mgr Joanna Bojczyk, mgr Marek Napieraj
Rok szk. 2000/2001

Nagrodę Burmistrza otrzymali Uczniowie:
Golus Artur, Hajda Marcin, Janoszka Maria, Łukawska Joanna, Miś Dominik, Moś Anna, Szefer Agnieszka, Uchańska Joanna, Wycykał Monika, Wyrwoł Justyna, Zgoda Agnieszka
Rok szk. 2001/2002
Nagrodę Burmistrza otrzymali Uczniowie:  Paweł Zagrodnik, Agnieszka Szefer, Jacek Musialik, Joanna Uchańska, Edyta Walicka, Justyna Wyrwoł, Dawid Ziemiański.
Nagrodę Burmistrza otrzymali też nauczyciele: mgr Jacek Nowak   i mgr Janina Siwakowska
Rok szk. 2002/2003

Nagrodę Burmistrza otrzymali Uczniowie:Joanna Uchańska, Agnieszka Szefer, Monika Wycykał,    Aleksandra Szantyr, Anna Moś, Agnieszka Machalica
Nagrodę Burmistrza otrzymał też nauczyciel: mgr Krzysztof Wójcik
Nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty otrzymał  pan  Dyrektor Marek Napieraj
Rok szk. 2003/2004

Nagrodę Burmistrza otrzymali Uczniowie: Agnieszka Szefer, Joanna Uchańska, Agnieszka Zgoda
Nagrodę Burmistrza otrzymał też  pan Dyrektor Marek Napieraj
Rok szk. 2004/2005

Nagrodę Burmistrza otrzymała Uczennica: Paulina Hryniewicz,
Nagrodę Burmistrza otrzymała też mgr Danuta Minas – pedagog szkolny
Rok szk. 2005/2006

Nagrodę Burmistrza otrzymali Uczniowie: Agnieszka Adamek,   Ewa Tobór, Tomasz Nocuń
Rok szk. 2006/2007
Nagrodę Burmistrza otrzymali Uczniowie:
nagrodę II stopnia: Maria Blaszkowska, Magdalena Dornik   i Tomasz Konrad
nagrodę III stopnia: Monika Dalibóg, Barbara Karp   i Aleksandra Nowak
Nagrodę Burmistrza otrzymała też mgr Janina Heczko – Sapota
Rok szk. 2007/2008

Nagrodę Burmistrza otrzymali Uczniowie:
nagrodę II stopnia: Paweł Klica, Aleksandra Kukuła,
nagrodę III stopnia: Krystian Tomaszek, Szymon Jonczyk   i Dariusz Biernat
Nagrodę Burmistrza otrzymali też: pan dyrektor Marek Napieraj oraz mgr Agnieszka Jochlik
Rok szk. 2008/2009

Nagrodę Burmistrza otrzymali Uczniowie:
nagrodę II stopnia: Magdalena Glanc
nagrodę III stopnia: Michał Nitszke
Nagrodę Burmistrza otrzymała też pani dyrektor Weronika Sitarz
Nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty otrzymały: mgr Agnieszka Jochlik, mgr Weronika Sitarz
Rok szk. 2009/2010

Nagrodę Burmistrza otrzymali Uczniowie:
Nagrodę I stopnia otrzymały Marta Prodlik oraz Anna Karp;
Nagrodę II stopnia otrzymał Karol Książek;
Nagrodę III stopnia otrzymały Monika Szołtysik oraz Wiktoria Anczok
Nagrodę Burmistrza otrzymała też mgr Sylwia Piekarczyk
Rok szk. 2010/2011
Uczniowie – absolwenci uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta:

Nagroda I stopnia: Kamil Orciuch
Nagroda II stopnia: Marta Golus i Marta Jasiok
Nagroda III stopnia: Anna Grysko, Agata Pachulska, Wojciech Pasek, Dominika Tobor
mgr Janina Heczko – Sapota odznaczona MEDALEM EDUKACJI NARODOWEJ 
mgr Agnieszka JOCHLIK- laureatką NAGRODY MINISTRA OSWIATY
mgr Iwona MLICZEK – laureatką NAGRODY BURMISTRZA MIASTA

Rok szk. 2011/2012
Uczniowie – absolwenci uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta:

Nagroda I stopnia: Justyna Kuczkowska
Nagrodą II stopnia: Mateusz Pyka oraz Marek Mamot
Nagrodą III stopnia: Szymon Cziba
Nagrodę Burmistrza otrzymał
pan dyrektor Marek Napieraj

Rok szk. 2012/2013
Uczniowie – absolwenci uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta:

Nagrodę I stopnia  - Victoria Jarząbek
Nagrodę II stopnia - Maciej Cholewa , Krzysztof Jasiok , Paulina Ślązak, Krystyna Gawleńska
Nagrodę III stopnia - Paulina Krupa, Grzegorz Ptak , Marcel Cichy
mgr Joanna Krakowiak - nauczycielka fizyki – laureatką NAGRODY BURMISTRZA MIASTA

Rok szk. 2013/2014
Uczniowie – absolwenci uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta:

Nagroda I stopnia  - Łukasz Ungier
Nagroda II stopnia – Jaruszewski Dawid
Nagroda III stopnia – Nicole Cieplik, Szymon Kisiel, Łukasz Tomczyk, Patryk Zapała
mgr inż. Aldona Socha - nauczycielka chemii i informatyki – laureatką NAGRODY BURMISTRZA MIASTA

Rok szk. 2014/2015
Uczniowie – absolwenci uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta:

Nagroda I stopnia  - Katarzyna Bielecka
Nagroda II stopnia – Kamila Pająk

mgr Mirosława Wojtas, nauczycielka języka niemieckiego – laureatka NAGRODY BURMISTRZA MIASTA

mgr Janina Heczko - Sapota, nauczycielka biologii - LAUREATKA Nagrody Śląskiego Kuratora Oświaty

Rok szk. 2015/2016
Uczniowie – absolwenci uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta:
Nagroda II stopnia  - Mateusz Hajda, Michał Leciej, Zuzanna Mania, Bartosz Niewiadomski
Nagroda III stopnia – Magda Niejodek, Dominika Porwolik, Agnieszka Potempa, Alan Różycki, Marcel Różycki

mgr Ewelina Podzimska - Czerniewicz, nauczycielka języka angielskiego i zajęć artystycznych fotograficznych– laureatka NAGRODY BURMISTRZA MIASTA
mgr Weronika Sitarz, nauczycielka muzyki, plastyki i zajęć artystycznych chóralnych – laureatka NAGRODY BURMISTRZA MIASTA
Nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty otrzymała  mgr Iwona Mliczek - bibliotekarz szkolny

 

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.