Uczniowie i nauczyciele wyróżnieni NAGRODAMI

UCZNIOWIE - LAUREACI NAGRODY BURMISTRZA MIASTA RADZIONKOWA
oraz NAUCZYCIELE - LAUREACI NAGRODY BURMISTRZA MIASTA RADZIONKOWA, ŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY i MINISTRA OŚWIATY

Rok szk. 1999/2000
Nagrodę Burmistrza otrzymali  Nauczyciele: mgr Weronika Sitarz, mgr Joanna Bojczyk,
mgr Marek Napieraj

Rok szk. 2000/2001
Nagrodę Burmistrza otrzymali Uczniowie:
Golus Artur, Hajda Marcin, Janoszka Maria, Łukawska Joanna, Miś Dominik, Moś Anna, Szefer Agnieszka, Uchańska Joanna, Wycykał Monika, Wyrwoł Justyna, Zgoda Agnieszka
Rok szk. 2001/2002
Nagrodę Burmistrza otrzymali Uczniowie:  Paweł Zagrodnik, Agnieszka Szefer, Jacek Musialik, Joanna Uchańska, Edyta Walicka, Justyna Wyrwoł, Dawid Ziemiański.
Nagrodę Burmistrza otrzymali też nauczyciele: mgr Jacek Nowak   i mgr Janina Siwakowska
Rok szk. 2002/2003
Nagrodę Burmistrza otrzymali Uczniowie:Joanna Uchańska, Agnieszka Szefer, Monika Wycykał,    Aleksandra Szantyr, Anna Moś, Agnieszka Machalica
Nagrodę Burmistrza otrzymał też nauczyciel: mgr Krzysztof Wójcik
Nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty otrzymał  pan  Dyrektor Marek Napieraj

Rok szk. 2003/2004
Nagrodę Burmistrza otrzymali Uczniowie: Agnieszka Szefer, Joanna Uchańska, Agnieszka Zgoda
Nagrodę Burmistrza otrzymał też  pan Dyrektor Marek Napieraj
Rok szk. 2004/2005
Nagrodę Burmistrza otrzymała Uczennica: Paulina Hryniewicz,
Nagrodę Burmistrza otrzymała też mgr Danuta Minas – pedagog szkolny

Rok szk. 2005/2006
Nagrodę Burmistrza otrzymali Uczniowie: Agnieszka Adamek,   Ewa Tobór, Tomasz Nocuń
Rok szk. 2006/2007
Nagrodę Burmistrza otrzymali Uczniowie:
nagrodę II stopnia: Maria Blaszkowska, Magdalena Dornik   i Tomasz Konrad
nagrodę III stopnia: Monika Dalibóg, Barbara Karp   i Aleksandra Nowak
Nagrodę Burmistrza otrzymała też mgr Janina Heczko – Sapota
Rok szk. 2007/2008
Nagrodę Burmistrza otrzymali Uczniowie:
nagrodę II stopnia: Paweł Klica, Aleksandra Kukuła,
nagrodę III stopnia: Krystian Tomaszek, Szymon Jonczyk   i Dariusz Biernat
Nagrodę Burmistrza otrzymali też: pan dyrektor Marek Napieraj oraz mgr Agnieszka Jochlik
Rok szk. 2008/2009
Nagrodę Burmistrza otrzymali Uczniowie:
nagrodę II stopnia: Magdalena Glanc
nagrodę III stopnia: Michał Nitszke
Nagrodę Burmistrza otrzymała też z-ca dyr. Weronika Sitarz
Nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty otrzymały: mgr Agnieszka Jochlik, z-ca dyr. Weronika Sitarz

Rok szk. 2009/2010
Nagrodę Burmistrza otrzymali Uczniowie:
Nagrodę I stopnia otrzymały Marta Prodlik oraz Anna Karp;
Nagrodę II stopnia otrzymał Karol Książek;
Nagrodę III stopnia otrzymały Monika Szołtysik oraz Wiktoria Anczok
Nagrodę Burmistrza otrzymała też mgr Sylwia Piekarczyk
Rok szk. 2010/2011
Uczniowie – absolwenci uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta:
Nagroda I stopnia: Kamil ORCIUCH
Nagroda II stopnia: Marta Golus i Marta Jasiok
Nagroda III stopnia: Anna Grysko, Agata Pachulska, Wojciech Pasek, Dominika Tobor
mgr Janina Heczko – Sapota odznaczona MEDALEM EDUKACJI NARODOWEJ
mgr Agnieszka JOCHLIK- laureatką NAGRODY MINISTRA OSWIATY
mgr Iwona MLICZEK – laureatka NAGRODY BURMISTRZA MIASTA

Rok szk. 2011/2012
Uczniowie – absolwenci uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta:
Nagroda I stopnia: Justyna Kuczkowska
Nagrodą II stopnia: Mateusz Pyka oraz Marek Mamot
Nagrodą III stopnia: Szymon Cziba
dyrektor Marek Napieraj - laureat NAGRODY BURMISTRZA MIASTA

Rok szk. 2012/2013
Uczniowie – absolwenci uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta:

Nagrodę I stopnia  - Victoria Jarząbek
Nagrodę II stopnia - Maciej Cholewa , Krzysztof Jasiok , Paulina Ślązak, Krystyna Gawleńska
Nagrodę III stopnia - Paulina Krupa, Grzegorz Ptak , Marcel Cichy
mgr Joanna Krakowiak - nauczycielka fizyki – laureatka NAGRODY BURMISTRZA MIASTA

Rok szk. 2013/2014
Uczniowie – absolwenci uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta:

Nagroda I stopnia  - Łukasz Ungier
Nagroda II stopnia – Jaruszewski Dawid

Nagroda III stopnia – Nicole Cieplik, Szymon Kisiel, Łukasz Tomczyk, Patryk Zapała
mgr inż. Aldona Socha, nauczycielka chemii i informatyki
– laureatka NAGRODY BURMISTRZA MIASTA

Rok szk. 2014/2015
Uczniowie – absolwenci uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta:

Nagroda I stopnia  - Katarzyna Bielecka
Nagroda II stopnia – Kamila Pająk

mgr Mirosława Wojtas, nauczycielka języka niemieckiego
– laureatka NAGRODY BURMISTRZA MIASTA

Nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty otrzymała nauczycielka biologii, mgr Janina Heczko - Sapota

Rok szk. 2015/2016
Uczniowie – absolwenci uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta:
Nagroda II stopnia  - Mateusz Hajda, Michał Leciej, Zuzanna Mania, Bartosz Niewiadomski
Nagroda III stopnia – Magda Niejodek, Dominika Porwolik, Agnieszka Potempa, Alan Różycki, Marcel Różycki

mgr Ewelina Podzimska - Czerniewicz, nauczycielka języka angielskiego i zajęć artystycznych fotograficznych– laureatka NAGRODY BURMISTRZA MIASTA
mgr Weronika Sitarz, nauczycielka muzyki, plastyki i zajęć artystycznych chóralnych – laureatka NAGRODY BURMISTRZA MIASTA
Nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty otrzymała  mgr Iwona Mliczek - bibliotekarz szkolny

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.